Tantra a její spojení se sexualitou

Sexualita prochází celým našim životem a je úzce spojena s tantrou. Milostné umění, doteky, nahota, masáž a hlazení jsou další důležité základy, které tvoří celý obrázek tantry a tantrického masáže. Tantra vám však může nabídnout mnohem víc.

Jaké je tajemství tantry

Tantra není jen sexuálním prožitkem, ale celkovým naplněním. Je potěchou duše a těla. Je uměním, zastavit se v jakékoliv chvilce a prožít daný okamžik naplno. Tantra nás učí meditovat, rozvíjet naše smysly a vědomé vnímání každé činnosti, kterou vykonáváme. Jejím hlavním cílem je hluboké spojení se sebou samým.

Jak pomáhá masáž intimních partií

Tento intimní rituál má sloužit k hlubšímu pochopení svého já. Právě v intimních místech se sdružuje nejvíce energie, jak životní, tak sexuální. V intimních partiích se však mohou sdružovat také negativní emoce, pocity, špatné vzorce chování a různá traumata. Masáž intimních partií, která může být součástí tantrické masáže, vám umožní tato traumata a bolesti rozpustit, energii nasměrovat jiným a pozitivním směrem a objevit tak zcela nový rozměr své intimity, sexuálního prožitku a také celého života.

Co tantrická intimní masáž odstraní

Masáž intimních partií dokáže pomoct, pokud máte problémy s otěhotněním, léčí potíže erekce, dokáže prohloubit prožívání orgasmu, zbavuje stresu a může dokonce pomoct při problémech s psychickými problémy, žárlivostí, nevěrou, popřípadě jinými problémy ve vztahu.

Na co se těšit při tantře

Tantrické učení je velmi rozmanité. Každý tantrický salon má svůj ojedinělý přístup, speciální prvky a různé techniky jednotlivých tantra maséru. Salon HarmonySpa vám přinese dokonalý prožitek, spolehlivé a velmi empatické maséry a jejich profesionální přístup.

Prožitek všech smyslů

U tantrické masáže nechybí uvítací rituál, relaxační část masáže, rozvádění energie do celého těa, zakončení masáže a následné uvolnění. Při tantrické masáži nechybí kombinace množství masážních technik z thajských, indických, relaxačních a dalších masáží. Při masáži se většinou používá vonný olej, tantru tak budete vnímat všemi smysly.

Další ozdravné účinky

Kromě toho, že tantra povzbudí vaši sexualitu a může tak zlepšit váš milostný život, tak se věnuje masážím opomenutých míst. Sem patří pánev, třísla, vnější a vnitřní pohlavní orgány, kostrč nebo také prsa. Tantra dokáže uvolnit psychiku, lépe zpracovat emoce, vytvořit harmonický vztah mezi vaší myslí a tělem, naučit vás vnímavosti vůči sobě a také odstranit fyzické, emoční a psychické bloky.

Click Here to Leave a Comment Below

Leave a Reply: