Místo sexu tantra masáž

Vyzkoušela jsem tantrickou masáž, jedinou relaxační techniku, která kromě celého těla otevřeně nabízí i masáž intimních partií, včetně bodu G. Vy tu nabídku můžete, ale taky nemusíte přijmout.

Konečně o masáži

Dobrý salon, který nabízí tantrickou masáž, nezastírá, že na jejím konci můžete, ale taky nemusíte mít orgasmus. Nepoužívá žádné matoucí obraty typu: speciální masáž za příplatek, ale nabízí otevřeně masáž intimních míst a bez příplatku. Seriózní je salon Tantra Spa Prague (www.tantraspa.cz). Na myšlenku, že tam půjdu sama bez přítele, mě přivedla poznámka na jejich webu: „V tantře nejde o vyvolání a uspokojení sexuální touhy, ale o hlubší porozumění své vlastní sexuální energii.“ To se mi líbilo. Jestli chcete porozumět mužské sexualitě, musíte nejdřív porozumět té své.

Původně jsem pro vás chtěla otestovat jak variantu s přítelem, tak o samotě, ale rozmyslela jsem si to. I když jsem si mohla vybrat, jestli nás budou masírovat dvě ženy nebo žena a muž, nechci se dívat na to, jak čísi ruce natírají vonným olejíčkem penis mého muže.

Průměrně monogamního muže, tedy takového, který se poctivě snaží být věrný, může podobná zkušenost nasměrovat nesprávným směrem. A už vůbec bych vám to neradila, jestli o sobě víte, že jste extrémně žárlivá. Vypustíte z lahve džina, který místo toho, aby vám plnil přání, podkope vaši sebedůvěru, protože myšlenka ‚co když se mu to od ní líbilo víc než ode mě‘ vám nepůjde z hlavy. Jak jsem ale řekla na začátku, ke stimulaci penisu dojde jen na přání klienta, takže když řeknete, že si to nepřejete, budou ho masírovat všude jinde než tam, kde by se mu to líbilo nejvíc. Párová masáž, včetně intimních míst, váš partnerský život určitě nenaruší, pokud o svém muži víte, že je notorický záletník. O jednu ruku víc nebo míň ho nemůže rozhodit. Je vhodná pro lidi, kteří rádi experimentují, netrpí přehnanou žárlivostí a chtějí zažít něco nového, ale tak nějak v mezích slušnosti a bez nebezpečí, která s sebou přinášejí třeba swingers party. Já nesplňuji druhou podmínku, tak jsem šla sama.

Být nahá je normální

V masážním salonu Tantra Spa Prague je příjemně, čisto, voní to tam a mají tam pěkné sošky.

Nejdřív si se mnou masérka čtvrt hodiny povídala. Lidé tam prý chodí, protože jim chybějí dotyky. Nejvíc chodí muži. Je to celkem logické, protože o nás už i na Marsu vědí, že se nás mají dotýkat a hladit nás, jinak jsme vzteklé a plačtivé. Samy o tom hodně mluvíme, píšeme, čteme a umíme si o to říct. Na rozdíl od mužů, kteří nás o pohlazení většinou nežádají. Buď se stydí, nebo ani sami nevědí, že dotyky potřebují. Ale zpátky k ženám.

Osprchovala jsem se, zabalila do tenké látky a pak jsme proti sobě pět minut stály se zavřenýma očima, držely se za ruce a soustředily se na dýchání. Potom jsem si lehla na břicho a masérka (můžete si objednat i maséra) se plnou hodinu věnovala každému centimetru kůže z druhé strany. Připadala jsem si jako ve filmu Devět a ½ týdne. Postupně mi přikládala na tělo různé materiály, třeba horký proužek látky, šimrala mě peřím, a vůbec nejlepší byla teplá kožešina, kterou mi přejížděla po těle. Asi po hodině se mě zeptala, jestli se chci otočit na záda. Obvykle jsem dost stydlivá, ale tady mi na tom, že jsem nahá, nepřišlo nic divného. Další hodinu se věnovala mému tělu zepředu, včetně obličeje a malíčků na nohou. Masáž intimních partií jsem odmítla (možná příště), ale k uspokojení, i když ne orgastickému, mi bohatě stačilo, když mi přiložila dlaň na Venušin pahorek a několik minut ji tam nechala ležet. Její ruka se mi zdála horká a to horko prostupovalo mými ženskými orgány. Někde jsem četla, že se nám ve vagině kumulují všechny stresy a tlaky, a opravdu jsem cítila, jako by se napětí rozpouštělo. Se vzrušením, tak jak ho znáte, to však nemělo nic společného. Během těch dvou hodin jsem ani jednou neměla pocit něčeho trapného, nepatřičného nebo špinavého. Šlo o dotyky, a ty jsou nevinné. A hlavně je všichni potřebujeme.

Dotýkejte se, jak nejvíc to jde. Mužů, psů, sama sebe a dětí. Moje patnáctiletá dcera občas zavelí ‚lochtat‘ a já naklušu a šimrám ji na rukou, na nohou, na zádech a na hlavě. Naučila si mě na to, když jí bylo pět. A jestli vážně nemáte nikoho, kdo by se vás dotýkal, nestyďte se a zaplaťte si za to. Po tantrické masáži z vás spadne smutek, uvolní se radost z vlastního těla a všichni si toho všimnou, protože to na vás bude vidět. A pak konečně přijde to vytoužené pozvání na rande…

zdroj: marianne.cz

Click Here to Leave a Comment Below

Leave a Reply: