Deník tantra maséra

Jak je to s tantra masážemi? Uf, je to síla! Tedy aspoň jak to dělám já. Možná hodně masérů jen pohladí, potěší, udělá práci a dost. Nevím. Znám minimálně jednoho, kdo prožívá tantra masáž stejně jako já. Otevíráme srdíčka a posouváme hranice cítění, vnímání a prožívání. Ne vždy a ne s každým, ale často se při masáži do ženy na ty dvě hodiny „zamiluji“. A ona do mně. Setkání může být tak hluboké a srdíčka tak otevřená, že ke konci tantra masáže prožíváme stejně hluboké pocity jako při úžasném milování s někým, koho miluješ a na koho ses několik týdnů těšila. Často, čím méně je tantrická masáž erotická a smyslná, tím bývá emocionálně hlubší a intimnější. Čím méně erotiky, tím více lásky. Asi to není úplně pravidlo ale možná tak nějak to bývá. Pokaždé je to jinak.

Těsně před pondělním kurzem jsem měl úžasnou tantra masáž, asi zatím nejhlubší, nevím, pocity jsou tak silné, že vždy ta poslední hluboká masáž vymaže vzpomínky na ty předchozí, takže v tom žádný zmatek nemám, vždy žiji jen tou poslední masáží. Posledních asi deset minut jsme jen leželi ve vzájemném objetí, drželi se za ruce (mimochodem to je asi ten nejintimnější možný kontakt) a paní plakala štěstím. Nádhera. To mě neskutečně moc naplňuje. A pak přijde rozloučení. Někdy bývá těžké a je mi líto, že tu ženu už nikdy neuvidím. Ale to je profesionální přístup, to spojení musí skončit.

Smyslem tantra masáže je si připomenout, že dokážeme milovat a zakusit jak hluboce a opravdově. Člověk by si měl uvědomit tu možnost a hloubku lásky a měl by si uvědomit, že takhle může milovat i toho svého partnera doma. Já nejsem ten, ke kterému žena cítila lásku, to byla její vlastní láska a já jsem jí jen pomohl ji znovu objevit.

Martin
Harmony Spa Praha

Click Here to Leave a Comment Below

Leave a Reply: