Tantra masáž – Sexy masáž, která Vás okouzlí!

Není náhodou, že v poslední době se tantrická masáž těší tak velké oblibě. Je v ní totiž obsaženo to, co ostatním masážím chybí – celotělový dotek.

Nejedná se jen o obyčejnou masáž, kde se na konci dotýkáme i pohlaví. Jde o ucelený soubor celotělových tahů, který aktivuje, propojuje a následně uvolňuje celý náš systém, vyrovnává napětí z přestimulovaných částí těla a oživuje ty oblasti, které jsou míň citlivé. Díky tomu může dojít k celkové relaxaci na fyzické i psychické rovině a masírovaný má po masáži pocit dokonalé harmonie, uvolnění a přijetí.

Proč je tantrická masáž sexy?
Je to prosté. Po celou dobu masáže totiž aktivujeme celý náš energetický systém a postupně tak probouzíme a navyšujeme naši sexuální energii – naši životní sílu a náš základní zdroj radosti a živosti – v celém našem těle. Nedochází tak k pocitům napětí, hromadění této energie pouze v oblasti pánve, kde je její zdroj. Tím u klientů dochází k pocitům celkového přijetí takových, jakých jsou, bez pocitů trapnosti a studu z toho, že se nám masáž líbí a naše tělo na masáž reaguje.Což je častá situace u normálních, např. sportovních masáží, kdy jsou určité části našeho těla zakryté po celou dobu masáže, pracuje se pouze s neintimními oblastmi na těle, kde také sice dochází k uvolnění zablokované energie, ta však není rozváděná do celého našeho těla a tak způsobuje na jednom místě přestimulování a na jiném místě nedostatek energie, což většina klientů vnímá jako napětí, podráždění a další stres. A už vůbec se nebavíme o všemožném přeskakování ručníku, kterým jsou zakryté naše intimní partie nebo pocitech trapnosti u klientů a nenápadné úsměvy či naopak nápadná nevšímavost masírujícího, když se nám masáž náhodou „líbí“

U tantické masáže je tomu jinak. Právě to, že se dotýkáme celého tělo, pohlaví a zadeček nevyjímaje, jsme schopni klientovi dodat pocit, že je plně akceptován takový, jaký je. Celistvý, se všemi jeho pocity, projevy těla, v plné jeho přirozenosti. Intimní masáž už je pak jen „třešničkou na dortu“, která příjemně zakončí předchozí práci s tělem jako jedním celkem. I ta však má svá pravidla a je prováděna pomalu, vědomě a s úctou. A to je právě ten rozdíl, který je pro většinu klientů tak osvobozující. Intimní masáž rozhodně není intenzivní stimulace penisu, klitorisu či vagýny, kdy rychle budujeme vzrušení (napětí) a co nejrychleji se snažíme dosáhnout orgasmu (uvolnění). Což je pro většinu klientů model, který zažívají pravidelně ve svém životě. My je však učíme, že to jde i jinak a lépe.

Díky tomu, že se některým místům na našem těle nemusíme vyhýbat, máme tak naprostou svobodu pracovat se všemi jeho částmi při tantrických masážích, které jsou vedené jako terapie a jsou velmi léčivé. Ať už se jedná o poruchy erekce, předčasnou ejakulaci či bolestivou mentruaci, necitlivost vagýny, jizvy po porodu a mnoho dalších častých problémů, na které naše zádapní medicína nemá jiné prostředky než pilulky, které jsme odsouzeni pak po zbytek života brát a nebo je nám prostě jen doporučeno se s daným stavem smířit. Ano, oni se pohlaví nedotýkají, nemají nástroje, jak s ním pracovat vědomým a účinným způsobem a díky tomu nejsou schopni svým pacientům pomoci. My ano. Máme specifické způsoby masírování (např. vaginální mapování) na to, jak láskyplně a profesionálně opečovat každý kousek Vašeho těla a zbavit ho tak nežádoucího napětí a nepříjemných pocitů.

Proč Vás tantrická masáž okouzlí?
Prostě proto, že konečně budete mít čas a prostor být sami sebou. Bez napětí, předstírání, pocitů trapnosti a nepatřičnosti, v celé Vaší kráse a přirozenosti se vším, co k Vám patří. To je kouzlo tantické masáže. Nemuset nic předstírat, na nic si hrát, nemuset nic skrývat nebo se do něčeho naopak nutit. Vše plyne naprosto spontáně a přirozeně, tím, jak pomalu naše tělo předává vedení od naší hlavy, my se pomalu stáváme součástí prožitku a plně vnímáme své pocity a plně si uvědomujeme naše tělo, které je tak jedinečné. Nic na tomto světě nemůžeme prožít v hlavě, to jsou jen naše představy a přání, které však v tu chvíli nejsou skutečností. Tantrická masáž je o tom, co je pravdivé a skutečné a učí nás to zároveň bez zábran a předsudků prožívat.

Naše sexuální energie/životní síla je opravdu do určité míry kouzelná. Dává nám možnost prožívat život naplno, mít dostatek síly tvořit to, co si v životě přejeme a dodává nám svobodu být tím, kým doopravdy jsme. Tantrická masáž nás dokáže dovést do míst v našem srdci, kde jsme skutečně sami sebou a jde je svět ještě v pořádku.

Click Here to Leave a Comment Below

Leave a Reply: