Tantra masáž a kila navíc

Jsem ve věku, kdy mi kila naskakují už při pouhém pohledu na jídlo. Nikdy jsem nebyla křehulka a měla jsem období, kdy se mi do plavek skutečně moc nechtělo. Tak vlastně nevím, co mne to napadlo, jít do něčeho tak intimního a odhalujícího, jako je tantrická masáž. (Ba ne, vím to.) Navíc k muži. Tím mužem byl Martin. A já s úžasem zjistila, že mi najednou kila navíc skoro vůbec nevadí. Ani mé studené nohy, protože jsem přišla promrzlá na kost. Jindy by mi vadilo, že někdo má kila a studené nohy registruje. Martin však dokázal vytvořit tak naprosté bezpečí, že jsem své nedostatky nevnímala jako něco negativního, ale spíš jsem si říkala: „Chudák Martin, musí se s tím potýkat.“ (Navíc on v nejmenším nedal znát, že by se s čímkoliv potýkal.

) To byl jen záblesk „zapnuté hlavy“ v jinak dokonalém plynutí, uvolnění a harmonii.

Někdo tu už psal, že o svém zážitku nemůže mluvit jako o masáži, ale musí použít slovo rituál. Mám to podobně. Byly to 2 hodiny…těžko se mi hledají slova. 2 hodiny setkání se sebou ve své nejhlubší podstatě. 2 hodiny absolutního relaxu v nejpůvodnějším významu toho slova. 2 hodiny… skutečně se mi to do slov nedaří spoutat. Asi nejvíc k tomu sedí ta slova, která už jsem použila: plynutí, uvolnění a harmonie. Jasně mne to naladilo k tomu, že mám chuť se o sebe dobře starat, ať už to znamená cokoliv. A najednou nemám pocit, že bych to musela, ale že to chci, protože prostě chci být na sebe hodná.

Když jsem odcházela, měla jsem pocit, že se ke mně najednou Vesmír natočil usměvavou tváří. Všechny tramvaje, které přijížděly dřív, než jsem došla na zastávku, byly ty, které jsem nepotřebovala. A jen jsem vstoupila na perón, přijela ta moje. Jindy bych řekla, že to je náhoda (což samozřejmě byla), ale v tom rozpoložení to pro mne byla jasná vstřícnost Universa. Prostě najednou bylo všechno dobře. A to je zážitek, pro který se určitě vrátím.

I když už je to skoro týden, jsem pořád tak trochu v rauši.

Dokonce jsem dnes musela sednout a sepsat sama sobě, co že se to všechno děje. A byly z toho během chvilky hned 3 stránky textu. Mám totiž fakt pocit, že se něco uvnitř dost proměnilo, rozhýbalo. Např. že jednotlivé události v mém životě najednou dávají nějaký srozumitelný celek, ač doteď vypadaly jako na sobě nezávislé. Prostě moc dobrý zásah v pěkně hlubokých strukturách… Úplně jinde a jinak než jsem čekala a je to fakt skvělé! Cítím se zkrátka oživeně.

Nikol

Click Here to Leave a Comment Below

Leave a Reply: