Co přinesla tantrická masáž manželskému páru Ivetě a Milošovi

Chystáte se na tantrickou masáž?
Nebo o ní zatím jen přemýšlíte a hledáte, kam se vydat?
Kterým rukám se svěřit?
Jste manželé, pár, přátelé?

Také my s manželem jsme před časem byli v této situaci a věděli jsme, že určitě chceme zkusit nepoznané. I o tom život a vztah je a pokud nezkusíte to, po čem toužíte a co si přejete zkusit, neobohatíte se.

Harmony Spa nás oslovilo během pátrání po správném místě, kam se nezkušený člověk může vydat. Maséři a masérky v Harmony Spa pracují na základě toho opravdového a správného tantrického učení, s duší, láskou a mnoholetou zkušeností a toto všechno opravdu pocítíte.

Tedy vydali jsme se za naším prvním tantrickým zážitkem a rovnou na párovou masáž. Totiž přišlo nám to jako přirozené začít právě v páru. Já měla maséra a manžel masérku. Rituál začne a vy ani netušíte, co přijde.

Očekávání se může naplnit nebo také ne. Vždy vnímáte svého partnera vedle sebe společně se zvuky kolem vás v jedné místnosti. Někoho to může podpořit, jiného rušit. Vše je jen v každém z nás, jak s tímto pocitem naložíme a jak se dokážeme uvolnit. Záleží na tom, zda chcete sdílet prožitky vás obou, anebo tam chcete být jen sami se sebou a potom vás nic neomezuje. A právě na to jsme oba s manželem přišli, že ve dvou je to sice velmi krásné, ale ne tolik uvolněné. Proto jsme si dopřáli ještě individuální masáž, abychom zjistili a porovnali rozdíl. Masér nebo masérka vás během terapie navede, co vše se dá dělat a co můžete tudíž přenést do vašeho vztahu a zkusit příště sami v pohodlí vašeho domova. Vy si užijete sólo masáž mnohem intenzivněji, protože tam jste jen vy sami se svojí duší, svým tělem a svým prožitkem a nic vás neruší – zvuky, myšlenky, atd.

Co nám to dalo? Zjistili jsme, co naše tělo umí a jak reaguje na nové podněty. Oba jsme zažili a poznali něco zcela nového a hlubokého. Zážitek z naší individuální masáže jsme ihned chtěli oba s manželem zkusit doma na sobě. Byli jsme plní dojmů a chtěli jsme je zopakovat. Odnesli jsme si návod, jak zpestřit náš intimní život. Bavíme se o svých pocitech a opakovaně probíráme svoje zážitky. Navádíme se navzájem, co nám dělá dobře, protože jsme to díky tantře poznali. Krása je na tom to, že chceme víc a víc, přináší nám to velkou radost a hloubku prožitku.

Navíc, s jistotou můžeme říci, že vše krásné uvedené výše má nemalý vliv na pohodu naší mysli, na naší náladu a pohled na každodenní problémy. Zvládáme vše tak nějak lehčeji, chcete-li s nadhledem. Protože naše nitro je ovlivněné tolika pozitivními orgasmickými prožitky, které si přenášíme dál…

Jděte do nového zážitku a zjistěte, jak vás obohatí a na čem můžete společně pracovat a posouvat váš vztah dál a prožitky výš.

Iveta a Miloš

Click Here to Leave a Comment Below

Leave a Reply: