Tantrická masáž na vlastní kůži

Harmony Spa Praha je nový masážní salón s exkluzivní nabídkou těch nejlepších masáží pro uvolnění a potěšení. Vydali jsme se na prohlídku salónu, vyzpovídali majitele a rovnou jsme vyzkoušeli speciální proceduru – partnerskou masáž. Jaké byly naše zážitky se dozvíte v tomto článku. Doporučíme vám také procedury jako jsou tantrické masáže, havajská masáž, masáže lávovými kameny. V Harmony Spa se specializují na romantické zážitky pro páry a tak jsme přišli na návštěvu v páru.

Salón Harmony Spa Praha je umístěn v centru Prahy, přímo na Rašínově nábřeží. Nedaleko jsme zaparkovali na placeném parkovišti a blížili se k výlohám s reklamou na zážitkové masáže. Po zazvonění jsme byli uvedeni do salónu. Hned na prahu na nás dýchlo velmi příjemné a klidné prostředí. V hale je umístěno vkusné zákoutí pro rozhovory s hosty, které předcházejí každé masáži. U čaje zde získáte prvotní informace a stejně jako my proniknete do tajů tantrické masáže. Tedy alespoň těch prvotních základů. Byla nám představena masérka a měli jsme štěstí, že druhým masérem byl sám Martin Pavlík, majitel salónu.

Tantrická masáž je uvolňující procedura, při níž si můžete relaxovat, dostat se na zcela jinou úroveň relaxace a partnerská procedura je ještě násobeným zážitkem ve dvou. Začínáme sprchou v moderně zařízené koupelně s prostorným sprchovým koutem pro dva. Ručníky, župany, kosmetika – vše je kvalitní a k dispozici. Po sprše je možné využít prohřátí v infrakabině, která je umístěna přímo ve velké masážní místnosti. Prosklená infrakabina a příjemné teplo je skvělou přípravou na masáž. Decentní dekorace, prosvětlená stěna, designové provedení prostoru s nádechem exotiky – to vše navozuje potřebnou atmosféru. K tomu příjemná relaxační hudba. V místnosti je dvojice masážních lehátek, prostorná perličková vana pro dva a také dvojice pohodlných relaxačních lehátek pro odpočinek po masáži. Vybíráme si vůni pro naší relaxaci a velmi rychle se shodneme. Už to něco znamená.

Začínáme. Převlečeni v heboučkých šátcích se vydáváme na cestu do světa dotyků a příjemných pocitů. První část je seznamovací, kdy pár a dvojice masérů se ladí na stejný rytmus. Stojíme, držíme se za ruce a cítíme tu energii prostoru. Přichází první doteky, masírování, přicházíme o poslední bariéry a po chvilce již pohodlně ležíme na lehátku a začíná celotělová masáž. Střídání masáže teplým olejem s jemným hlazením, přikládání horkých žínek, hlazení hebkými předměty a látkami… Pohoda, relaxace a jistá dávka smyslnosti – to je opravdový zážitek.  Míra intimity masáže se řídí dohodou mezi masérem a klientem, nicméně tantrická masáž může zahrnovat i masáž intimních partií (masáž joni u žen a lingamu u mužů).

Po masáži jsme jako znovuzrození. Je pravdou, že první párová terapie nepřináší ještě plně intenzivní prožitek – nevěděli jsme co nás čeká, jaký je průběh, jaké je prostředí. Dá se očekávat, že až přijdeme podruhé nebo potřetí, dostaneme se do pro nás nových dimenzí relaxace. Tantrická masáž může být i vhodnou inspirací, párová procedura i jakýmsi lékem vzájemných vztahů, porozumění atp. Jsme nadšeni a spokojeni jak s osobním přístupem, tak s luxusním prostředím bez kompromisů. Lákavou vonnou koupel ve vířivé vaně vyzkoušíme zase příště.

Vydejte se do magického světa svého nitra, objevte svou podstatu, vnitřní sílu a skryté emoce. Užijte si vlny vzrušení následované okamžiky absolutního klidu a ticha. Prociťte oheň své touhy a chtíče a nechte jej naplnit celé své tělo, až do konečků prstů. Zbystřete své smysly a uvědomte si jemné mravenčení energie v každém kousku svého těla. Vnímejte sebe, svět kolem, rozšiřte své vědomí a užijte si přítomný okamžik. Jste tady a teď, jen vy a masér. Jste tady a teď, vy a celý svět. Vnímejte své pocity, zvuky, vůně, barvy, chuť svého vzrušení. Vnímejte svět celým tělem a udržte si toto rozšířené vědomí i po ukončení masáže. Tantra je cesta vědomého žití, zkuste i vy jít touto cestou. To vše nabízí Martin Pavlík z Harmony Spa

Pokud vás článek inspiroval k návštěvě – objednejte se telefonicky na čísle 733 311 381. Pro stálé klienty je k dispozici věrnostní program. V salónu příjímají platební karty, právě nyní je platná akční nabídka, hodina privátního spa zdarma. Napište nám jak se vám masáž líbila!
Doporučujeme pro:

– jednotlivé zájemce o masáže, ale hlavně pro páry

– jako romantický dárek k výročí, narozeninám atp.

– zamilované, k prohloubení či utužení vztahu nebo novým zážitkům a inspiracím
Nejvíce se nám líbilo:

– luxusní prostředí, kde nic nechybí – dokonalá sprcha, infrakabina, vířivka, relaxační zóny

– pohoda a klid, kde se nespěchá

– exotická masáž s hlazením, která přináší opravdovou relaxaci a uvolnění

 

Tantra je myšlenkový směr, který vzniknul již 5000 let před Kristem. V tantrickém vnímání světa má každá věc svůj protipól, mužský a ženský princip, v tantře symbolizovaný hinduistickým bohem Shivou a bohyní Shakti. Shiva byl uctíván jako ztělesnění čistého vědomí v nejvyšším extatickém stavu, Shakti jako ztělesnění čisté energie. Indové věřili, že Shakti dala skrze duchovní a sexuální spojení se Shivou formu jeho duchu a stvořila tak vesmír. Tantra tedy považuje stvoření světa za erotický akt lásky. Podstatou tantry je hledání způsobu, jak překonat polaritu světa a člověka a spojit mužský a ženský princip. Tantra je jednou z cest směřujících k duchovnímu osvícení, na rozdíl od jiných východních nauk však využívá smyslnosti a sexuality jako životních sil pro otevření bran k meditaci, sebeuvědomění a spojení s druhými i s vesmírem. Učí vědomě vybudit a umocnit energii, rozšířit ji do všech sfér těla a tím odplavit negativní formy energie. Sexuální energie je zde považována za nejsilnější a nejpůvodnější pramen životní radosti a síly.

Vyberte si svou Tantra masáž pro dva

Click Here to Leave a Comment Below

Leave a Reply: