Vaginální mapování - žena leží na zádech na posteli

Co je vaginální mapování

Jedná ve v České republice o novou, ale v zahraničí již hojně používanou a prověřenou techniku, která v poslední době získala velkou popularitu i u nás pro své rychlé a prokazatelné výsledky.

Zažijte tuto transformaci i na svém těle a věříme, že ji s radostí doporučíte i svým kolegyním, kamarádkám, sestrám, maminkám.

Pro koho je vaginální mapování

Technika vaginálního mapování je určena Vám, ženám, které cítíte, že to, co se svém životě zažíváte Vás úplně neuspokojuje a nenaplňuje a někde v hloubi duše víte, že toho můžete prožívat a cítit mnohem více. Přesto, že se jedná o tělesnou terapii, její přesah a benefity budete zažívat na všech úrovních vašeho života.

Kde pomáhá vaginální mapování

Nejlepších výsledků tato technika dosahuje v oblastech zlepšení sexuálního života, zvýšení vnímání vagíny ženou a její napojení na ní, vaginismus, u žen, které byly v minulosti zneužívané, týrané, prodělaly potrat, a to i samovolný, nemohou otěhotnět (velmi dobrých výsledků je díky této metodě dosahováno i u žen, které lékaři označili za neplodné), mají problém s přijetím vlastního těla, napojením na své tělo, chtějí se propojit se svou ženskostí nebo toto napojení ještě prohloubit. Tato metoda také vede ke zvýšení vitality a navýšení radosti a pocitu štěstí ve Vašem životě.

Jak probíhá vaginální mapování

Naše sezení děláme v délce 2 hodiny. Velmi důležitý je i rozhovor před začátkem samotné terapie (v délce 30min. – 1 hodina), kde si s terapeutkou/terapeutem popovídáte o důvodech, proč jste se pro terapii rozhodla tak, aby Vám během terapie mohli být co nejvíce nápomocni. Důležité je i získání vzájemné důvěry a Vaše naladění se na práci s tělem, jelikož většina z nás má problém „vypnout“ svou hlavu. Během rozhovoru Vám také naši terapeuti přesně a podrobně vysvětlí a popíší průběh následné terapie + Vám vysvětlí či Vás případně naučí techniky, které budete společně používat. Tato technika je tělesná terapie, zahrnutá do systému sexuologické práce s tělem, jedná se o více klinický přístup, než je běžný u tantrické masáže. V každém případě je i tato technika prováděna s pochopením, péčí a plným přijetím ze strany našich terapeutek a terapeutů, které si můžete sama zvolit. Během terapie jsou terapeut/ka oblečeni, vy jste také zahalená.

Samotná technika spočívá ve vědomém doteku na přesně určených bodech na a ve Vaší vagíně, prováděném v přesném pořadí tak, aby byla pokrytá celá její plocha od vstupu až k děložnímu čípku. Na každém bodě se setrvává od několika sekund po dobu až několika minut, kdy dochází k vyčištění emoční paměti tkáně těla, laicky řečeno uvolňování bloků nebo traumat. Terapeutka/terapeut Vás tímto procesem bezpečně provede tak, aby případné odblokování bylo co nejkratší, ale možná budete překvapena, že během terapie přijdete společně i na mnoho bodů, kde ucítíve pocity velmi libé, na tyto body pak můžete směřovat svého partnera a prohloubit a zpříjemnit tak i Váš sexuální život a intimitu ve vztahu.

Protože si vážíme Vaší důvěry i zájmu o toto techniku, připravili jsme pro Vás několik variant cenově zvýhodněných balíčků:

1. Balíček Léčení Shakti v rozsahu 3 sezení, cena 8 980Kč – obsahuje 3 terapie, každá v rozsahu 2 hodiny (běžná cena je 12 000Kč) – jedná se o základní balíček, kdy je již možné dosáhnout výrazných a velmi uspokojivých výsledků v závislosti na Vámi zvoleném tématu, který Vás vedl k rozhodnutí pro tuto techniku

2. Balíček Léčení Shakti v rozsahu 4 sezení, cena 11 980Kč – obsahuje 4 terapie v rozsahu 2 hodiny (běžná cena 16 000 Kč) + jako bonus k tomuto balíčku od nás dostanete zdarma 1 hodinu v našem privátním spa (vířivka a infrasauna) – bonus si můžete vybrat do absolvování posledního sezení nebo objednat na jiný, Vámi zvolený termín

3. Balíček Léčení Shakti v rozsahu 5 sezení, cena 14 980Kč – obsahuje 5 terapií v rozsahu 2 hodiny (běžná cena 20 000 Kč) + jako bonus k tomuto balíčku od nás dostanete zdarma 1 hodinu v našem privátním spa pro Vás a Vašeho patrnera či kamarádku – bonus si můžete vybrat do absolvování posledního sezení nebo objednat na jiný, Vámi zvolený termín.

Pokud máte obavy či si nejste jistá, zda tato terapie by pro Vás byla vhodná, nabízíme Vám konzultaci v rozsahu 1 hodiny za cenu 1000 Kč, kde se můžete dozvědět více o této technice či o tom, zda je vhodná pro řešení Vašeho tématu. Pokud se po absolvování této konzultace rozhodnete pro nákup některého z našich balíčků, bude Vám tato cena za konzultaci odečtena od částky, kterou máte zaplatit.

Vaginální mapování můžete objednat v sekci Léčení a terapie.

Účinky vaginálního mapování

  • obnovení citlivosti a napojení se na vagínu
  • zmírnění bolesti ve vagině
  • relaxace svalového tonusu ve vagíně
  • zbavení se strachů, traumat
  • zlepšení sexuálního života
  • objevení prožitku a potěšení z vlastního těla

Kontraindikace vaginálního mapování

  • infekční či plísňové onemocnění pohlavních orgánů

Click Here to Leave a Comment Below

Leave a Reply: