Správné vnímání tantrické masáže

Pokud se rozhodujete, zda vyzkoušet tantrickou masáž, tak určitě přemýšlíte nad tím, co všechno vám tato masáž může dát. Možná vás napadá, zda se u masáže nebudete stydět, zda budete správně dýchat nebo se zamýšlíte nad tím, jak si tantru co nejlépe užít a co si z tantrické masáže odnést.

Rovnováha těla a duše

Pokuste se tantrickou masáž vnímat tělem a duší zároveň. Doteky zvolené masérky nebo maséra by měly uvolnit vaše fyzické tělo a zároveň tak uvolnit potřebnou energetickou a psychickou úroveň těla. Ať už si přijdete na masáž pro dotek, pro pochopení, pro chvilku klidu a relaxace, tak by vám masáž měla být hlavně příjemná.

Co vás na masáži čeká

Tantrická masáž může začínat rozhovorem, kde sdělíte masérce nebo masérovi svá očekávání, popřípadě obavy a strachy. Otevřenost a upřímnost jsou pro hlubší prožitek opravdu důležité. Poté vás čeká tantrický rituál ve stoje, kdy se na vás masírující naladí. Tento rituál by pro vás měl být příjemným zážitkem spříznění. Dále následuje rituál omývání, doteky, které uvolní tělo a mysl, použití hebkých předmětů, které vás učí větší citlivosti a vnímavosti. Následně pak může být součástí tantrické masáže hlazení a masírování intimních partií, kde se v těle zdržuje nejvíce energie.

Mužský a ženský orgasmus

Pokud se dokážete opravdu uvolnit a tantrickou masáž prožít naplno, tak můžete dosáhnout ojedinělého orgasmu. U mužů patří mezi oblíbené tantrické zážitky například celotělový orgasmus bez ejakulace. Tento velmi silný a intenzivní zážitek vám rozhodně nenechá spát. Ženy se pak mohou díky prožití orgasmu otevřít, začít být vnímavější a citlivější na dotek a obohatit svůj milostný život poznáním, jak lehko se dá, pomocí tantrické masáže, orgasmu dosáhnout.

Jak se zbavit strachu

Nejlepší radou, jak si tantrickou masáž co nejvíce užít, je zbavit se svého strachu. Odložte obavy, zkuste chvilku nepřemýšlet a neřešte ani to, jak vypadáte, zda se při masáži správně tváříte nebo jestli nedýcháte moc nahlas nebo naopak moc potichu. Užijte si masáž pocitem, snažte se vypnout hlavu, na chvíli se odprostit od všech starostí a nechte svým tělem a duší prostoupit jen radost a uvolnění.

Důležité sebepřijetí a sebeláska

Věděli jste, jak velkou moc má dech? Díky správné práci s dechem, také se zvukem a pohybem se mohou při masáži dít opravdu zajímavé věci. Nejenže ve svém těle rozproudíte sexuální energii, ale také nabudíte ke správnému fungování celé své tělo. Velkou výhodou tantrické masáže je také to, že všechno, co se při ní naučíte, tak můžete vyzkoušet i doma se svým protějškem.

Click Here to Leave a Comment Below

Leave a Reply: