S čím vám může pomoct tantrická masáž?

Tantrická masáž může rozproudit vaši sexuální a životní energii, může vás vytrhnout z letargie a znovu vás nechá zažít rozkoš a vášeň. Je také skvělým lékem, pokud vás sex nebaví a občas také bolí. Díky tantrické masáži zažijete něco nového, nečekaného a velmi příjemného. Nechte se hýčkat a jděte svou cestou k osobnímu rozvoji.

Víc než jen masáž

Někdy bývá tantrická masáž nazývána celostní smyslnou masáží. Je to ovšem mnohem víc než masáž. Skrze tantru se učíme vnímat sami sebe, respektovat a přijímat své tělo a naslouchat své duši a pocitům. Veškeré pocity v našem životě nám pomáhají na životní cestě. Tantra vás naučí tyto pocity rozpoznat a hlavně pochopit.

Jak tantrická masáž pomáhá

Hlavním úkolem tantry je uvolnění, relaxace a vědomé prožití všech pocitů, vjemů a také doteků. Lidem nejvíce pomůže, pokud v sobě najdou to, co je svazuje a způsobuje jim bolest. Poté je potřeba tuto zhmotněnou bolest uchopit, odvést z těla a tím znásobit prožitek veškerých emocí. Zároveň je důležité naučit se prožívat a hlavně si dopřát rozkoš. Rozhodně vám bude příjemný láskyplný a vědomý dotek maséra nebo masérky a prostředí luxusního masážního salonu Harmony Spa.

Masáž vnímaná všemi smysly

Velkou výhodou tantrické masáže je také to, že probouzí každou buňku v těle. Zároveň zapojuje veškeré smysly. Budete vnímat vůni éterických olejů, uslyšíte příjemné zvuky a atmosféru doladí krásná hudba, užijete si dotek kožešinkami, peříčky a také horkými ručníky. Čeká vás naprostá extáze a hluboké prožitky, které budete chtít zažívat častěji. Přirozenou součástí tantrické masáže může být i nahota. Ta nás učí, že můžete být zranitelní a silní zároveň.

Co masáž léčí

Tantrická masáž vás naučí pracovat s dechem, uleví napětí svalů, naučí vás prožít orgasmus v celém těle a dokonce vás naučí ovlivnit svou ejakulaci. Zároveň se můžete naučit, abyste při orgasmus nepřicházeli o energii. Díky tantrické masáži budete k celému aktu milování vnímavější, citlivější a snáze dosáhnete maximálního vzrušení. Zbavíte se bolestí, které můžete zažívat při styku, odbouráte veškerou stydlivost a nelásku ke svému tělu. Budete se moct konečně uvolnit, relaxovat a prožívat svůj život naplno.

Proč zažít tantrickou masáž

  • Tantra může být i určitým dobrodružstvím, které vám obohatí intimní život. Zažijete něco nepoznaného, nového a lákavého.
  • Tantrickou masáž si můžete dopřát také v páru. Touto masáží prohloubíte vztah a vaše erotické souznění.
  • Díky tantře můžete vyřešit spoustu problémů, bolestí, konfliktů a nevstřebaných pocitů. Tyto problémy vyřešíte tím nejpříjemnějším způsobem.
  • Tantra vás naučí chápat, že sexualita člověka je velmi komplexní a úzce provázaná s duší.
  • Masážní salon Joy Garden nabízí několik druhů masáží, procedur, balíčků a rituálů. Vybere si každý a rozhodně budete příjemně překvapeni. Ženy mohou vyzkoušet lákavé novinky jako vaginální mapování, vaginální akupresura nebo ozdravující masáž prsou.

Pro muže je pak připravena tantrická masáž s názvem Zakázané uvolnění. Dopřejte si nezapomenutelné zážitky a začněte žít a vnímat všemi smysly!

Click Here to Leave a Comment Below

Leave a Reply: