Osm důvodů proč vyzkoušet tantru

Chcete vyzkoušet něco nového, lákavého a zažít tak něco, co nezažije každý? Vyzkoušejte tantru a dopřejte si tantrickou masáž. Tato masáž může vás život neskutečně obohatit, otevře vám obzory, ukáže dosud neviděné cesty a zanechá ve vás prožitek plný euforie a radosti. Tantra tak může být něco, co vám změní život k lepšímu.

1) Je to příjemné

Každá masáž, která by vám měla pomoct k odpočinku, klidu a relaxaci, musí být příjemná. Tantrická masáž vás uvolní, příjemné doteky a péče profesionálního maséra vás naladí na tento ojedinělý zážitek a možná nebudete ani chtít, aby tato masáž skončila.

2) Je to nový a nečekaný zážitek

Člověk by se v životě neměl nikdy nudit, stagnovat a zůstat na mrtvém bodě. Tantra vám pomůže rozproudit vaši životní a také sexuální energii. Tantrická masáž tak může být vašim novým hnacím motorem a můžete tak v životě objevit nový smysl a naplnění.

3) Užijete si chvíle maximálního uvolnění

Pokud chcete chvíli zapomenout na okolní svět, neřešit starosti a povinnosti běžného dne a rozpustit šeď každodennosti, tak tantra je skvělým pomocníkem. Při masáži uvolníte svou mysl a tělo. Po tomto zážitku se budete cítit jako znovuzrození.

4) Můžete pomoct svému sexuálnímu životu

Tantra dokáže neuvěřitelně rozproudit vaši sexuální energii a obohatit tak sexuální život. Tantrická masáž může ženám pomoct k dosažení orgasmu a větší vnímavosti a citlivosti. Mužům pak tantra dovolí prožívat rozkoš mnohem déle a také hlouběji.

5) Tantra může být vaše nová cesta

Občas můžete mít v životě pocit, že stojíte na slepé cestě a ostatní cesty nikam nevedou. Tantra vám dá možnost další volby, výběru nové a jiné cesty a zodpoví vám otázky, které vás trápí. Zkuste se na chvíli uvolnit a najednou budete všechny problémy vidět s odstupem a čistou hlavou.

6) Zažité můžete předat svému partnerovi

Tantrickou masáž můžete zažít také v páru, pokud ji však navštívíte jako jednotlivec, tak všechno, co se zde naučíte, můžete předat i svému partnerovi. Klidně svůj protějšek naučte vědomému doteku, naučte jej správně dýchat, používat zvuky a prožít tak rozkoš mnohonásobně silněji.

7) Naučíte se, co je to vědomý dotek

Tantra vás naučí, jak vnímat své tělo, jak vnímat svůj dech a hlavně také, jak správně vnímat dotek. Mnohdy si právě dotek neuvědomujeme tak, jak bychom měli a poté nemůžeme dosáhnout vzrušení a maximálního prožitku. Tantrická masáž dokáže všechno toto změnit a napravit.

8) Začnete milovat sami sebe

Na světě není nic důležitějšího a silnějšího než láska. Díky sebelásce se můžete uzdravit, obohatit a dojít naplnění. Tantra vám pomůže najít a pochopit sami sebe. Ukáže vám, v čem jste výjimeční, krásní a jedineční. Nechte se provést tantrickou masáží a staňte se po ní novým a šťastnějším člověkem.

Click Here to Leave a Comment Below

Leave a Reply: