Obliba tantrického milování

Když se řekne slovo „tantra“ mnohé napadne tantrické milování. Tato milostná technika není nic složitého a těžkého. Jedná se hlavně o vzájemné souznění a stav mysli dvou osob, které se milují. K tantrickému milování je potřeba uvolnit se, a k tomu slouží také tantrická jóga, tantrické meditace a tantrická masáž.

Jak si užít tantrické milování

Pokud si chcete milování opravdu užít a zažít nepoznanou rozkoš a souznění duší a těl, tak je důležité, aby byli oba v páru naladěny na stejnou vlnu. Díky lásce, vzájemnému porozumění a pochopení bude tantrické milování opravdu hravé, spontánní a opravdu uvolňující.

Cesta tantrickou masáží

Abyste dosáhli potřebného stavu uvolnění a relaxace, tak si dopřejte tantrickou masáž, která vás naučí pracovat s dechem a správně pochopit své tělo. Díky tantrické masáži se můžete naučit rozpustit negativní emoce a pocity, zbavit se vnitřních zábran a užít si radostný prožitek. Tantrická masáž vám umožní pochopit, jak důležitý je vyrovnaný stav mysli a stav těla. Tantrická masáž a následné tantrické milování vám mohou pomoct také k uzdravení a dobití potřebné energie.

Jak funguje tantrické milování

Tento druh milování vás vede k hlubokému prožitku. Tantra vás naučí, že aby člověk mohl naplno prožít své emoce a pocity, tak se musí navrátit ke kořenům a objevit v sobě sám sebe. Tantra dokáže zjemnit a rozpustit agresivitu, obrousí hrany negativním vlastnostem, které má v sobě každý a navíc nás přivádí k přirozenému stavu. Díky tantrické masáži a následnému prožitku tantrického milování by se muž měl navrátit ke své podstatě a být tím ochranitelem o kterého se žena může opřít. Ženu pak tantra naučí přirozené starostlivosti, péči a také lásce k rodině i k sobě samé.

V čem je tantrické milování jiné

Tantrické milování učí milovat se s dostatkem času, s dostatkem pozornosti, doteků a s dostatkem cítění a pochopení protějšku. Mnohokrát tento druh milování začíná společnou masáží. Ke společným rituálům dále patří společná koupel, hlazení míst, na které často zapomínáme. K takovým opomenutým místům patří například chodidla, vnitřní a zadní strana stehen, záda, břicho a péči si zaslouží také ruce. Díky této blízkosti a vzájemné péči se s protějškem naladíte jeden na druhého a můžete se spolu takto dlouho mazlit a hrát, aniž by hned došlo k pohlavnímu aktu.

Kdy dochází k milostnému aktu

Tantrické milování nikdy neurčuje, kdy už je čas pokročit do další fáze a přejít k milování, jaké známe. Můžete se den hladit, den líbat, další den zase posunout hranice doteků a polibků o kousek dál nebo toto stejné můžete stihnout v jednom dnu, v rozmezí několika hodin. Je to jen na vás. Nezapomeňte však, že cílem tantrického milování je být maximálně uvolněný, naladěný na protějškem a prohloubit vzájemné proudění sexuální energie celými těly.

Click Here to Leave a Comment Below

Leave a Reply: