Jak si tantru co nejvíc užít

Tantrická masáž není sexuální praktika ani erotická masáž. Tantra má za úkol uvolnit vaše tělo a mysl tak, aby jste se naučili prožívat svůj život vědomě a rozproudili životní i sexuální energii. Sex a vzrušení by neměly být tabu a tantra vás naučí otevřeně vnímat své pocity a také prožívat rozkoš.

Co si užijí ženy

Ženy potěší delší doba masáže, která dokáže rozpustit všechny starosti, myšlenky a problémy. Často se stane, že se ženy cítí málo hlazené, milované nebo rozmazlované. Díky tantře se budou cítit znovu opečovávané a užijí si naplno každý dotek. Nebude chybět něžná masáž chodidel, hlazení ve vlasech a příjemná atmosféra.

Co si užijí muži

Tantrická masáž potěší muže, kterým často chybí dotek a pochopení. Muž si užije, jak dotek ženského těla, tak příjemné hlazení peříčky nebo kožešinkami. Zároveň se muž naučí, jaké to je, když je někdo hýčká hodiny a přesto nemusí dojít až k pohlavnímu styku. Tantra učí prožitku každé chvíle naplno a s maximálním vědomím a rozkoší.

Na co se připravit

Je důležité uvědomit si, že tantrická masáž není o sexuálních praktikách s nadstandardními službami, ale má léčivé účinky, dokáže vyřešit problémy s nedostatečnou erekcí, předčasnou ejakulací a u žen pomáhá při bolestech během pohlavního styku a odbourává také nedostatek vzrušení. Energie, se kterou tantra pracuje prochází všemi energetickými centry v těle, spojuje tak sexualitu a spiritualitu.

Co při masáži dělat

Aby se vám při masáži co nejvíce a nejlépe rozproudila energie, tak je vhodné používat tři pomocné prvky, těmi je dech, pohyb a zvuk. Pokud chcete, můžete samozřejmě pasivně ležet a masáž si užívat jen tak, ale pokud se chcete do masážně aktivně zapojit a užít si prožitek naplno, tak dejte svému tělu možnost projevit se.

Zajímavosti

  • Klasická masáž se soustředí jen na energii jin, tedy na energii relaxace. Tantrická masáž však spojuje energii jin a jang. Energie jin je relaxační a jang stimulující. Díky spojováním těchto dvou energií pak dochází k hlubokému prožitku.
  • Orgasmu lze dosáhnout dokonce i bez dotýkání pohlavních orgánů. Orgasmus je možné vyvolat prouděním energie, kterým se právě tantrická masáž zabývá.
  • Častokrát se stane, že masáž intimních partií může uvolnit sexuální i jiná traumata z minulosti. Profesionální masér salonu HarmonySpa je pak zároveň v roli terapeuta, jež vám pomůže tyto traumata prožít a zpracovat energii tak, aby jste se naučili s danými pocity pracovat. Při tantrické masáži můžete být opravdu překvapeni reakcemi svého těla, ale také své mysli. Rozhodně si však tento silný a hluboký zážitek nenechte ujít.

Click Here to Leave a Comment Below

Leave a Reply: