Jak může tantra změnit Váš sexuální život

Sex je součástí našeho života a mnozí z nás si bez něj svůj život ani neumí představit. Na tom není nic špatného, horší je to však s prožíváním sexu a milostných hrátek. Pro mnohé je sex jen rychlou honbou za orgasmem. Díky tantře máte šanci prožít milostný akt zcela jinak a klidně i bez orgasmu dosáhnout naplnění.

Rychlý sex jde stranou

Na to, abyste mohli vyzkoušet tantrický sex potřebujete minimálně hodinu času. V ideálním případě se vůbec nenechte omezovat časem a tantru vyzkoušejte tehdy, když víte, že se svým protějškem nikam nespěcháte a máte na sebe tolik času, kolik jen chcete. Zkuste milostný akt prodloužit jak nejvíc dovedete a užijte si všechny pocity, které vám tento zážitek přinese.

Vytvořte si vhodné místo

Výhodu mají rozhodně lidé, kteří zažili příjemnou atmosféru v tantrickém salonu. Podobnou atmosféru si vytvořte doma. V útulném prostoru by neměly chybět svíčky, útulné polštářky, deka, popřípadě květiny a vonné oleje. Mezi nejvhodnější patří jasmín, růžne nebo ylang-ylang. Vhodným místem může být také postel, kterou stačí dozdobit plátky růži a pohodlnými textiliemi. Nezapomeňte na příjemnou, ideálně jen instrumentální hudbu.

Začněte naproti sebe

Pokud máte vhodný prostor, kde budete mít klid a čas věnovat se jeden druhému, tak si sedněte naproti sebe a harmonizujte svůj společný dech. Dívejte se partnerovi do očí a snažte se dýchat tak, že když partner vydechne, tak vy nadechnete jeho dech do svého těla. Při vašem výdechu zase váš dech nadechne partner. Nechte otevřené oči a vnímejte skutečný akt vašeho sblížení. Snažte se dýchat v pomalém tempu, nenechte svou mysl toulat se a soustřeďte se pouze na daný okamžik.

Další rituály

Vyzkoušejte jaké to je, když budete jeden druhého krmit rukama, dopřejte si například ovoce nebo čokoládu. Poté můžete pomalu přejít k vzájemné masáži, kdy jste oba nazí. Můžete také vyzkoušet něžné a letmé polibky. Líbejte svého partnera na obličej, krk a ramena. Stupňujte jeho vzrušení a věnujte pozornost svému dechu.

Jak správně dýchat

Pokud chcete rychleji dosáhnout orgasmu, tak svůj dech zrychlete. Zrychlené dýchání dokáže stupňovat vzrušení. Pokud budete dýchat pomalu, hluboko a dlouze, tak váš orgasmus přijde po delší době, ovšem jeho pozvolný a pomalý příchod bude mnohem intenzivnější a silnější. Správnému dýchání se můžete naučit na tantrické masáži a právě zde si vyzkoušet, jak jste schopní vnímat vědomé doteky

Click Here to Leave a Comment Below

Leave a Reply: